Криваві події на київському Майдані Незалежності шокували навіть бувалих цинічних політиків. Деякі з членів провладної партії заявили про бажання вийти з неї. Серед них ряд народних депутатів – Богословська, Жванія, Рудьковський та Бондар. Принципове рішення готові прийняти багато інших членів ПР в різних областях країни.

Зустріч Богатирьової Раїси село Великі Гаї Тернопільщина 31 серпня 2013 року Хоптян, Гоч, Чубак, Тарашевський, галичани, регіонали, дитсадокЧи приєднаються до людей, у яких відкрилися очі на сутність керівництва країни, тернопільські регіонали? Більшість з них до цієї партії привело бажання роботи кар’єру чи боязнь втратити роботу. Жоден з них не підписувався за інтеграцію України до Митного союзу з Росією та відмову від євроінтеграції. Серед них, мабуть, нема жодного, хто оправдовує дії спецпідрозділу “Беркут” чи вчорашні провокації на вулиці Банковій.

За даними “За Збручем” чимало членів президентської партії в Тернополі зараз не проти покласти партквиток. Це заступники голови ОДА Петро Гоч, Микола Головач, Василь Гецько, деякі голови РДА, начальники управлінь та відділів. Вони такі ж галичани, як тисячі учасників Євромайдану в Тернополі та райцентрах, мають схожі переконання. Зрештою, грамотні чиновники потрібні при будь-якій владі. Вчасно перейти на бік переможця для цих людей означає забезпечити собі продовження кар’єри та захистит від суспільного гніву.

Звісно “сім’я Хоптянів” стоятиме за Януковича до останнього. У них просто немає іншого виходу. Ці зайди з сусідньої області утримують підлеглих в покорі лише завдяки страху. Їм ні на кого опертися, крім силових структур.

“За Збручем” очікує перші заяви про вихід з ПР в Тернополі найближчими днями.