.

Нагадаємо, вчора обласну адміністрацію вкотре пікетували дольовики тернопільської фірми “Будівельник” та решти структур, які пов’язані з іменем Зеновія Щепановського. Цього разу мирним протестом дії майже півтисячної громади було важко назвати. Люди, не добираючи слів, обзивали не лише самого винуватця проблеми, заручниками якої вони стали, а й діючу владу і правоохоронців.

.

Стражі порядку, як могли, заспокоювали доведених до відчаю людей. Те саме пізніше довелось робити і голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну. За його словами, наразі він бачить два варіанти розвитку подій.

– Або ми йому даємо останніх чотири дні для остаточного вирішення проблеми. Або другий варіант – він переписує людям ділянки. І це він зробить у понеділок, якщо немає грошей. До речі, якщо в понеділок (13 червня) не буде вирішене це питання, то і молодший Щепановський не буде при владі, – запевнив губернатор.

Поспілкуватись із самим Зеновієм Щепановським людям дали через мобільний телефон за допомогою гучномовця. Забудовник вкотре «нагодував» дольовиків обіцянками.

– У понеділок приймаємо рішення вже. Я повинен кошти вже до понеділка мати. Всі об’єкти я буду запускати. Це я говорю твердо і переконливо. В цьому я впевнений. Прошу часу до понеділка. З тих двох джерел, які були раніше озвучені, кошти йдуть. Я повинен їх мати до понеділка, – в черговий раз пообіцяв Зеновій Щепановський.

У разі, якщо і цього разу, люди будуть обманутими прокурор Тернопільської області Іван Мельничук пообіцяв взяти Зеновія Щепановського під варту.

– З двома кримінальними справами Щепановський вже ознайомився. Ознайомився і ще один «подєльнік», який проходить з ним по цих справах. Буквально найближчим часом справа піде до суду. Якщо до вівторка не буде грошей, тоді ми беремо його під варту. І він піде в суд під вартою, – запевнив Іван Мельничук.

Не менш категоричним був сьогодні і міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Міська рада бере участь у двох судах, в яких ми ініціюємо забрати земельні ділянки у Щепановського і віддати їх людям. Крім того, у нього є сьогодні п’ять земельних ділянок, де є недобудовані об’єкти, які є його власністю. Ми їх забрати без його згоди не можемо. Тому є пропозиція. Він має відмовитися добровільно від цих ділянок, написати свою відмову і ми рішенням сесії ці ділянки передамо людям. Те, що йому вірити не можна, це однозначно, – вважає Сергій Надал.

Отож, у Зеновія Щепановського залишається час до 14 червня. Якщо будівництво проблемних будинків не відновиться – підприємець опиниться за гратами.