Василь ЛилоМинулорічний кандидат на посаду міського голови Тернополя, власник  корпорації “Тернопільбуд”, Василь Лило вважає, що рік – це достатній термін для тернополян, щоб оцінити діяльність нової влади. Зокрема, відчути серйозне відношення нової команди до реконструкції міста. Думку невдахи мерських перегонів на засіданні тернопільської експертної групи озвучила його прес-секретар Ліана Гаврилюк.

.

Серед основних позитивів – реконструкція Співочого поля і створення народного дому на базі кінотеатру «Перемога». Тут відзначає Василь Лило найактивнішого, на його думку, члена команди мера начальника міського управління культури і мистецтв Олександра Смика.

Підприємець впевнений, що з першого року мер та його команда взялися за виконання передвиборчої програми. Те, що не все вдавалося, то тут слід зважати і на людський фактор, і на суб’єктивні та об’єктивні обставини. Але тим не менш, вони взялися до виконання, – процитувала свого шефа речниця.

А ще пан Лило угледів в діяльності нової влади уважне ставлення до законності у будівництві і те, що влада повністю пішла на поступки для людей, котрі постраждали внаслідок дій своїх колишніх конкурентів по бізнесу –  фірми «Будівельник». Серед побажань меру – активніше зайнятися благоустроєм тернопільських парків, де чимало підрядів на ремонти виграв “Тернопільбуд”, і глобально підійти до питання залучення державних коштів для завершення будівництва довгобуду – третьої лікарні. Мабуть фірма Лила не проти взяти активну участь у доведенні медзакладу до кондиції.

Однак не розділяє бізнесмен точку зору чинного мера щодо припинення надання дозволів на встановлення індивідуального опалення. На його думку, цю тему потрібно продовжити і дати тернополянам можливість встановлювати індивідуальне опалення у своїх квартирах.