Прес-служба міськради повідомила, що керівником Громадської ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму обрали Ігоря Сцібайла.

25 січня 2011 року відбулось засідання Громадської ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. В роботі ради взяли участь 29 тернополян.

Засідання, з вітального слова, розпочав Леонід Бицюра (заступник міського голови з гуманітарних питань), який побажав учасникам плідної роботи та висловив переконання, що Громадська рада стане ефективним містком між міською радою та громадськістю.

Члени громадської ради затвердили проект Регламенту ради та обрали тимчасові керівні органи терміном на 3 місяці:

  • Ігор Сцібайло – керівник Громадської ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму;
  • Олександр Пасічник – заступник керівника ради з питань спорту;
  • Назар Зелінка – заступник керівника ради з питань молодіжної політики;
  • Володимир Мороз – заступник керівника ради з питань туризму;
  • Надія Вівчар – секретар ради.

Одноголосним рішенням члени Громадської ради проголосували за звернення до Сергія Надала з проханням створити окрему Громадську раду з питань екології.

Довідка: Ігор Сцібайло є одним з активістів, які перешкоджали незаконній забуві міжбудинкової території на масиві Дружба. Два роки тому фірма Щепановський намагалася, без належних документів захопити для будвіництва сквер по вул. Юності. Завдяки активності оргазації Сцібайла та мешканців навколишніх будинків протизаконні діє вдалося зупинити. Це єдини випадок в Тернополі, коли громадяни організовано відстояли свої права перед забудовником.