Територію на вул. Юності, 9, яку віддали у розпорядження садочку, хочуть обгородити. Пішохідну доріжку обіцяють облаштувати за кілька метрів, проте мешканці будинків на вул. Карпенка переживають, аби на її місці не побудували багатоповерхівку.

Будівля на вул. Юності, 9 раніше була садочком. Потім її передали у розпорядження ТНЕУ, і лише зараз знову облаштовують садочок. Він розрахований на 180 дітей, зараз роблять сучасні ремонти – батьки в чергу записуються, аби туди потрапити.

Завідувач садочка Ольга Довбенко з гордістю розповідає про садочок, який планують відкрити восени. Хотіли облаштувати на території пішохідної доріжки майданчики з пісочницями, лавочками. Мешканці сусідніх будинків виступили проти, пише “20 хвилин“.

– За усіма документами ця територія належить садочку, – каже пані Ольга. – Ми зробили сучасні ремонти, батьки в захваті. Замість занедбаної доріжки на нашій території ми пообіцяли зробити сучасну з освітленням за декілька метрів. Дерева ніхто зрізати не збирається. Але чомусь з’явились протестувальники з вулиці Карпенка, чиї діти самі мали б сюди ходити – кажуть, щоб ми взагалі забиралися зі своїм садочком геть.

Як кажуть батьки, чимало з незадоволених взагалі не місцеві. Не виключають, що на цю територію “поклав око” один з забудовників, тому він не зацікавлений у тому, щоб її забрав садочок.

– Так, мені принципові ці декілька метрів – чому я маю обходити?, – обурюється мешканка з вулиці Карпенка. – Обгородять, будемо як “на зоні”. Що мені з їхнього садочка? Вони лише прикриваються дітьми, а самі собі там багатоповерхівку збудують.

У розпал конфлікту декілька жінок стали на заваді техніці. Довелось викликати патрульних, слідчих, які довго намагались пояснити протестувальникам, що усе законно. Лише після того як приїхав мер, люди почали розходитись. Наразі роботи з облаштування доріжки поновлені.