Міська рада давно не звертає жодної уваги на думку звичайних тернополян, коли йдеться про інтереси великого бізнесу. Зайвим свідченням цього стала видача дозволу на будівництво поряд з старенькими “хрущовками” на вулиці Миру.

Тернопільські хруніМеру міста та його підручним “патріотам” байдуже, що через це прості, не мажорні, виборці втратять залишки сонячного світла в своїх помешканнях.

Тернополянка Жешовська Галина написала петицію на сайті міської ради щодо заборони будівництва на вул. Миру, 3. Там розпочали будувати торгово-офісну будівлю, пише Доба

– Шановний мер міста, ми мешканці будинку по вул. Миру, 3 просимо Вас заборонити будівництво 2-х поверхової торгово-офісної будівлі, оскільки ця забудова біля нашої прибудинкової території створює нам незручності, а саме затемнення квартир і появи сирості та грибка в кімнатах. Свій проект він не узгодив з нашими мешканцями. Будинок наш старий і знаходиться в аварійному стані, на що складений акт від ПП “Дружба Сервіс-2”, – пише тернополянка.

Наразі, петиція набрала 32 підписи із 300 необхідних.