Тернопільські мисливці вдруге прийшли під стіни “білого дому” щоб нагадати депутатам про можливий зрив початку сезону полювання. Більше трьохсот чоловіків очікують на позитивне рішення питання про оренду мисливських господарств області. Міліція оточила їх, не підпускаючи до дверей адміністрації. Депутати проходять повз них, йдучи на свої робочі місця.

мисливці, пікет, ОДА, обласна радамисливці, пікет, ОДА, обласна радаНагадаємо, сьогодні в Тернополі запланована сесія обалсної ради, яка не відбувалася вже впродовж семи місяців.

«Ми готові сьогодні стояти до останнього. Якщо потрібно буде – будемо і ночувати, от таблиці підготували. Але, сподіваємося, що все закінчиться позитивно і нам продовжать термін оренди угідь», – сказав учасник мітингу єгер-мисливствознавець Володимир Артемів.

Як ми повідомляли, початок сезону полювання на Тернопільщині – під загрозою зриву. Восьмитисячний колектив Українського товариства мисливців і рибалок вперше за 66 років існування зіткнувся із загрозою знищення. Відтак, 27 червня представники мисливської громади пікетували приміщення облради та ОДА. Тоді депутати проігнорували мітингуючих.

Додамо, що термін договору експлуатації угідь, які надаються в оренду громадській організації, закінчується 20 липня. На сьогодні в області 900 000 га мисливських угідь, з них 84% закріплені за Українським товариством мисливців і рибалок. Якщо термін оренди не продовжать, це може спричинити рейдерське захоплення та розкрадання майна громади, вважають мисливці.

мисливці, пікет, ОДА, обласна радамисливці, пікет, ОДА, обласна рада