Чималий резонанс викликала інформація про те, що секретар Тернопільської міськради Ігор Турський “катається” на новому джипі BMW. Як зазвичай, не міг залишитися осторонь від такої благодатної теми і найактивніший громадський діяч Степан Барна. У своєму блозі на сайті Gazeta.ua депутат виклав роздуми з цього приводу, традиційно “вколовши” опонентів зі “свободівського” табору.

Отож, як пише пан Барна, “з останніх геройських вчинків, які на кожному кроці обговорюють мешканці міста й місцеві ЗМІ – подейкують секретар міської ради, заступник мера Надала Ігор Турський придбав джип BMW Х5. Аплодують тернополяни, заздрять мешканці інших міст. Як не як, а для міського бюджету пряма економія. Мінус один службовий автомобіль, за який не потрібно платити тернопільській громаді. Тим більше, що пан Турський – дуже достойна й знана людина. Ще рік тому він був викладачем й отримував викладацьку зарплатню з бюджету та їздив громадським транспортом. А попрацювавши секретарем міської ради лише рік, не зміг дивитися на чиновницькі пільги, зокрема службові автомобілі”.

Автомобіль Турського депутат оцінив аж у мільйон гривень. Тож щоб надовше зберегти витвір автомистецтва, дав безкоштовну пораду: “Щоб дорогущий джип гарно зберігався взимку, його потрібно паркувати на підігрітому тротуарі, який збудував для щасливих тернополян мер Сергій Надал за 250 тисяч бюджетних гривень. Тим більше, що цей шматочок тротуару весь час посипають піском, щоб слизько не було. Тільки є одна проблема. На жаль, довжина тротуару всього 100 метрів, і таких дорогих й красивих машин на нього вміститься лише з десяток. Тому, щоб припаркуватися, пану секретарю доведеться трохи раніше вставати”.

Нагадаємо, з подачі деяких інтернет-видань з’явилася інформація про те, що чиновник зі «Свободи» нібито придбав (або ж отримав) круту іномарку BMV X7. Прес-служба міськради одразу ж спростувала цю інформацію, але трохи пізніше сам Ігор Турський таки визнав, що автомобіль BMW дісно є. Щоправда, автівку подарував батько чиновника його матері.