У столиці не можуть визначитися з прізвищем нового голови ОДА. Наразі в Адміністрації Президента відхилили прізвища кандидатів, яких активно просували політичні “ходоки”.

Апостол МихайлоУ Порошенка категорично проти призначення головою ОДА екс-нардепа Михайла Апостола, який сподівався на квоту “Народного фронту”. У президентській адміністрації не бачать потреби вступати в переговори з колегами по коаліції щодо призначення голів адміністрацій, яких вважають вертикаллю Порошенка. Водначас джерела у Кабміні натякають, що у відповідь Яценюк блокуватиме кадрові подання на посади з числа колишніх регіоналів, які рясно “заховалися” від люстрації під знаменами партії Порошенка.

Інші проблеми у кандидата, якого просував у “губернатори” головний порошенківець області Степан Барна. Вето на його призначення наклав голова президентської адміністрації Борис Ложкін. В АП засумнівалися в профпридатності 31-річного керівника безбалансового пункту “Приватбанку” Віктора Шумади. На його перспективи навіть не вплинули підписи 6 нардепів від області, які швидкоруч назбирав “кум” Барна, а також попередня згода “Народного фронту” в особі Заставного. Шумаді у кращому випадку запропонують посаду голови однієї з РДА.