Бути обачними і не довіряти незнайомцям – такі поради постійно дають жителям області правоохоронці. Як не прикро, тих, хто прагне заробити за чужий рахунок, вистачає. Зловмисники використовують різноманітні способи заради того, аби ошукати людей. Основні зусилля лиходіїв спрямовані на літніх, найменш захищених людей, – зазначають у секторі зв’язків з громадськістю УМВСУ в області.

Днями значну суму грошей лиходійка забрала з помешкання 83-річного жителя обласного центру. Ввівши в оману старенького, шахрайка поцупила майже усі заощадження – 1700 гривень. За допомогою дідусь звернувся до працівників Тернопільського міськвідділу міліції.

Як розповів потерпілий, обідньої пори у двері його помешкання постукала невідома. На порозі пенсіонер зустрів молоду жінку. Панянка представилася знайомою його дочки, з якою разом перебувала на заробітках в Італії. Повідомила, що прийшла провідати старенького і принесла йому гостинець – банку меду. Не запідозривши нічого лихого, пенсіонер впустив незнайомку до квартири. Далі все відбувалося за звичним шахрайським сценарієм. Жінка, відволікши увагу пенсіонера, швидко знайшла сховок з грішми і втекла з чужої оселі. Співробітники міліції вживають заходів, щоб розшукати шахрайку.

Правоохоронці склали фоторобот підозрюваної. Уважно придивіться та повідомте міліціонерів, якщо у вас є інформація про невідому.

Жінка зростом приблизно 165-170 сантиметрів, на вигляд – 25-30 років, середньої статури, волосся русяве. Була одягнена у світлу футболку та шорти.
Контактні телефони: (0352)27-13-72, 27-12-30.