На Львівщині невстановлені особи намагаються виманити у підприємців гроші нібито за організацію зустрічей з керівництвом Партії регіонів.

Вони телефонують представникам малого та середнього бізнесу та пропонують перерахувати на вказаний рахунок в одному з комерційних банків за 3180 гривень, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Така трансакція, за словами шахраїв, нібито гарантує участь підприємців у зустрічі з керівництвом Партії регіонів, яка, як стверджують зловмисники, нібито відбудеться 6 листопада в Палаці спорту.

«Спілкуючись з підприємцями, шахраї залишають такі контактні дані: Шевченко Оксана Миколаївна: 067 547 1456, Миронюк: 067656 3382. Звичайно, пропозиція зловмисників не має нічого спільного з дійсністю. Вони не тільки видурюють у громадян гроші, а й намагаються завдати шкоди репутації Партії регіонів », – йдеться в повідомленні ПР.

До слова, у квітні цього року в Україну вже фіксували випадки шахрайства нібито з боку представників Партії регіонів. Проте правоохоронці встановили, що «регіоналів» використовують злочинці у своїх незаконних цілях.