Екс-мер Тернополя Роман Заставний порадив Сергію Надалу менше "фітькати" за кордонЕкс-мер став останнім гостем вечірнього телемарафону, організованого телеканалом ІНТБ з нагоди 100 днів перебування Сергія Надала на посаді міського голови.

Розпочав Заставний з відповідей на звинувачення на свою адресу з боку теперішнього міського голови. Він спробував пояснити телеглядачам, що 15 мільйонів боргів, які залишила по собі його команда, – це міф, який цілеспрямовано озвучується його опонентами. Мовляв, більша частина цих коштів перейшла в наступний бюджет як вільні залишки. Також Заставний дав пораду новій владі, як можна ефективно налагодити контроль за ЖЕКами.

Ще більш категоричним екс-мер був щодо обіцянки нової влади цього року збудувати сміттєпереробний завод. В таку перспективу Заставний не вірить.

А ще Роман Йосипович, який також полюбляв у часи своєї каденції їздити у закордонні вояжі, порадив нові владі менше “фітькати” за кордон, а більше займатися містом.

Власне, риторика висловлювань і Надала, і Заставного свідчить, що обоє ще не відійшли від виборчої війни і не на жарт опонують один одному.

Чи виграє від цього громада? Мабуть, що так. Досвідчений чотирма роками перебування Заставний може забезпечити реальний громадський контроль за діяльністю “свободівської” більшості в міськраді.