Причіп-евакуатор бійцям Добровольчого Українського Корпусу передав народний депутат України Микола Люшняк. Така техніка необхідна в умовах бойових дій, кажуть добровольці, адже допомагає вчасно забрати зламану техніку з поля бою.

Люшняк МиколаПричепом відвезуть на ремонт і врятовану раніше техніку. Її зазвичай лагодять у Дніпропетровську, Запоріжжі, Полтаві. А придбали причіп-евакуатор за кордоном за кошти не байдужих меценатів.

«Допомогли коштами підприємці, таку спільну складчину зробили. Повірте, це є дуже необхідна річ, таким чином ми збережемо те, що дають волонтери і що є в наявності. Це дуже важливо, якщо люди на передовій відчувають нашу підтримку, в них є бажання воювати, перемогти, здолати ворога» – наголосив народний депутат України Микола Люшняк.

Бійці Добровольчого Корпусу давно наголошували про потребу придбати причіп-евакуатор. Він дозволяє перевозити не лише автомобілі, а й інші вантажі до двох з половиною тонн.

«В зоні бойових дій, я вам скажу, якби ми трішки швидше мали такий причеп – врятували б дуже багато автомобілів, які можна було б зремонтувати, з дрібними поломками. Наприклад, в Пісках машина, яка зупинялася більше, ніж на добу, від неї дуже часто не залишалось нічого» – каже начальник штабу шостого батальйону Добровольчого Українського Корпусу Анатолій.

Сьогодні залишаються актуальними потреби бійців у одязі і обладнанні, адже потік добровольців, готових боронити свою державу, не зменшується.