Щепановський будівельникМи сьогодні уже писали, про те, як після чергового мітингу обдурених пайовиків горе-забудовник Зеновій Щепановський обіцявся негайно їхати до Києва, щоб взяти там кредит для продовження будівництва.

Йшлося про те, що нібито в столиці є настільки ризикований банк, що готовий кредитувати такого цікавого клієнта, як пан Зеновій.

“Після мітингу я їду до Києва. Якраз остаточно підписувати документи на іпотеку на 50 мільйонів гривень. Тому що такі рішення приймаються колегіально, тому воно в часі і затрималося. Я зараз їду, буквально вже стартую в Київ. І я маю це підписати і привезу рішення.” – розпинався забудовник.

Насправді, це виявилося черговою побрехенькою Один з наших дописувачів бачив пана Щепановського не в Києві, а у Тернополі близько 19.00 сьогоднішнього вечора. Він вийшов зі свого новенького розкішного мерседеса щоби перебалакати з паном, дуже схожим на колишнього головного міського архітектора.

Так що до столиці поважному будівельнику сьогодні не потрапити. Та й що там робити посеред ночі? Усі банкіри солодко сплять, а тернопільські “інвестори” мовчки знімають свіжу локшину з вух.

А може містом на шикарному Мерседесі їздить двійник шановного будівничого?

Степан Кельма

На фото: Таку “тачку” прикупив до своєї колекції забудовник уже під час кризи