Збитки, завдані навколишньому середовищу внаслідок скидання агресивних стоків у очисні споруди водоканалу, за попередніми даними, складають 350 тис. грн.

Про це повідомили в обласному управління рибоохорони і регулювання рибальства у Тернопільській області, передає сайт 0352.com.ua.

За даними вдіомства, загинуло 42 тис. особин риби.

Сьогодні працівники обласної екологічної інспекції в Тернопільській області навідаються до ймовірних забруднювачів очисних споруд КП «Тернопільводоканал» несанкціонованими агресивними стоками: на ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно», ТОВ «Тернофіш», ТОВ «Людмила», ПАТ «Вінітекс».

Попередньо екоінспекція уже надіслала в обласну прокуратуру матеріали за ознаками кримінального злочину, передбаченого статтями 242 та 367 Кримінального кодексу України за фактом скиду неочищених стічних вод (близько 20 тис. м3 в добу) з очисних споруд КП «Тернопільводоканал» у річку Серет, що призвело до її забруднення вздовж течії в районі сіл В. Березовиця, Острів, Буцнів, Миролюбівка, Лучка, В. Лука Тернопільського району та до масової загибелі риби.

Читайте на цю тему: