19 червня близько 15-ої години працівниками апарату райдержадміністрації на другому поверсі адмінбудинку було виявлено підозрілий пакет із невідомим вмістом.

Про це одразу було повідомлено у відповідні служби, чергового районного відділу УМВС – тел. “102” та чергового диспетчера РВ ДСНС України у Тернопільській обл. – тел “101”, організовано охорону місця перебування підозрілого предмету, суворо заборонивши працівникам установи наближатися, чіпати, переміщати знахідку. Проаналізувавши ситуацію, прийнято рішення евакуювати працівників установи у безпечне місце.

Як виявилося, дане «замінування» є учбовим навчанням, яке проводиться КГ АТЦ при Службою безпеки України у Тернопільській області на предмет координації служб та відпрацювання алгоритму дій під час виявлення вибухово-небезпечного предмету у місцях масового скупчення людей. Тобто, муляжі вибухового пристрою заклали, щоб перевірити готовність усіх служб району до екстрених ситуацій.

За результатами проведених антитерористичних навчань відмічено належну готовність задіяних до заходу правоохоронних та інших структур, установ та організацій м. Збараж.

Управління Служби безпеки України в Тернопільській області звертається до громадян з проханням невідкладно повідомляти про виявлені факти ознак правопорушень терористичного характеру на цілодобову “гарячу лінію”: 067 352 3100 або ж підрозділи МВС за номером 102.

Джерело: Народне слово