Як ми повідомляли, голова обласної організації партії «Батьківщина» Василь Деревляний очолив обласний виборчий штаб об’єднаної опозиції на Тернопільщині. Його першим заступником став голова обласної організації партії «Фронт змін» Роман Заставний.

– Першочергові завдання – це вчасне подання своїх кандидатур до окружних виборчих комісій, підбір кандидатур для дільничних виборчих комісій. Адже ми маємо сьогодні інформацію, що влада поставила завдання повної, тотальної фальсифікації виборів. І через те, на виборчих дільницях в селі, буде робитися серйозна робота, щоб були сфальсифіковані протоколи, як на дільниці, так і в ОВК, і ми повинні зробити все, щоби цього не сталося, – заявив сьогодні на прес-конференції Василь Деревляний.

Найближчим часом, за його словами, буду сформовані районні і міський штаби. Їхніх керівників обіцяють назвати вже за тиждень. Формувати штаби будуть не тільки з представників партнерів об’єднаної опозиції – «Батьківщини» і «Фронту змін», а й з числа «Свободи», Народного Руху, «Народної самооборони», «За Україну» та інших опозиційних партій.