Екс-міський голова Тернополя, а сьогодні депутат міськради Роман Заставний спеціально для «За Збручем» розповів про майбутні перспективи створення оновленої фракції «Батьківщини» у міськраді.

Роман ЗаставнийРоман Заставний повідомив, що представить фракцію «Батьківщини» у муніципалітеті у найближчі чотири місяці. Поки триває процес ліквідації «Фронту змін». Але в нову фракцію точно не увійдуть «псевдо-тимошенківці» Сергій Кирик та Олексій Сандій, які у 2010 році у скандальній ситуації змогли, без згоди київських партійців та місцевого керівника Василя Деревляного, сформувати списки на місцеві вибори від політсили Юлії Тимошенко. Потім цих два політики використовували біло-червону символіку та обличчя Юлії Володимирівни у своїй агітації.

«Для нас сьогодні важливо підібрати у нову фракцію «Батьківщини» справді достойних людей, – розповів Роман Заставний. – Ці депутати повинні ефективно працювати, не бути замішаними у «дерибані» міської землі, чи інших скандальних ситуаціях. Ми не допустимо у наших лавах «підкилимних» ігор та домовленостей. Вже можу сказати, що у фракцію, із зрозумілих причин, не увійдуть Сергій Кирик та Олексій Сандій. Також хочу повідомити, що вже є погодження від п’яти депутатів Тернопільської міської ради».

Щодо спільної роботи у міській раді двох опозиційних сил на всеукраїнському рівні – ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина», – то Роман Заставний висловив дещо неоднозначну позицію:

«Ми не будемо підтримувати всі рішення Сергія Надала та фракції ВО «Свобода», якщо це буде суперечити інтересам громади. Так, у «Батьківщині» будуть керівники міських комунальних підприємств. Але це і до того не заважало їм мати власну позицію щодо багатьох спірних питань. Хоча на робочому місці така позиція не давала їм можливості зовсім комфортно почуватися у своїх кріслах».

Як ми повідомляли, новий керівник ” Батьківщини” Арсеній Яценюк дав розпорядження в місячний термін об’єднати фракції “Батьківщини” та “Фронту змін” в місцевих радах.

Читайте на цю тему: