В інтерв’ю голова облдержадміністрації Степан Барна зробив сенсаційні зізнання про його взаємини з народним депутатом Романом Заставним.

Заставний Роман, Барна Степан, Юрик ТарасСтепан Степанович наголосив, що політиків пов’язує лише бізнес.

Роман Заставний був моїм партнером по бізнесу, який ми створювали разом з Тарасом Юриком, Юрком Юриком, Олесем Сірантом. І з Романом Заставним у нас дружні взаємини вже багато років. Якщо говорити про те, хто з нас раніше пішов в політику, то першим був я. І питання, хто кого привів в політику, спірне. Думаю, що саме я привів Заставного в політику. А познайомився з ним під час Помаранчевої революції. Політично ми вибрали різні шляхи: він працював в команді Яценюка, я – в команді Петра Порошенка. З Порошенком я знайомий особисто не менше, ніж з Романом Заставним. З ним я також познайомився в 2004 році. Був, як і він, членом Президії партії «Наша Україна», головою молодіжного союзу «Наша Україна», і з боку Петра Олексійовича завжди мав підтримку.

– Але ж Роман Заставний таки швидше став публічним політиком на посаді міського голови Тернополя.

– Публічним був я. І як голова молодіжного союзу «Наша Україна», по суті дав свій бренд для того, щоб він став міським головою Тернополя.

Джерело: Тернопільська Липа