Фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Управління соціального захисту населення Монастириської районної державної адміністрації, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму більше 620 тис. гривень.

ревізіяТак, в процесі ревізії встановлено, що громадянам які фактично перебували за межами України, безпідставно виплачено компенсацію по здійсненню догляду за інвалідами І групи, та перестарілими, що досягли 80-річного віку на загальну суму 12 тис. грн та одночасно з державного бюджету проведено сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування цих громадян на суму майже 312 тис. гривень.

Поряд з цим, внаслідок подання 17 громадянами, які фактично перебували за межами України недостовірної інформації про доходи та майновий стан зайво нараховано та виплачено допомоги як малозабезпеченим сім’ям в загальній сумі понад 260 тис. грн.

Ревізією виявлено, що одному перевізнику внаслідок завищення кількості перевезених ним пільговиків зайво відшкодовано з державного бюджету 25 тис. гривень.

Крім цього встановлено, що даною установою покрито видатки сторонніх юридичних осіб. Дане порушення призвело до втрат на суму понад 5 тис. гривень.

Слід відмітити, що на даний час усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат, в загальній сумі 447 тис. гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 1 посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано у правоохоронні органи. На об’єкт контролю направлено обов’язкові вимоги про усунення виявлених порушень, повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області.