За депутатським зверненням народного депутата від «УДАРу» Валентина Наливайченка, Міністерство культури обіцяє знайти кошти на реставрацію Бережанської ратуші.

Валентин Наливайченко«У бюджетному запиті до проекту Державного бюджету на 2014 рік Міністерство врахувало пропозиції Державного історико-архітектурного заповідника у Бережанах щодо фінансування проведення ремонтно-реставраційних робіт», – йдеться у відповіді Мінкульту.

Тож завдяки активній позиції бережанської громади, яка била на сполох через стан Ратуші, директора Державного історико-архітектурного заповідника, та втручанню народного депутата від «УДАРу», у унікальної будівлі з’явився шанс на завершення реставрації, припиненої через брак фінансування.

Будівля Ратуші у Бережанах є унікальною пам’яткою архітектури національного значення ХІХ століття. У її приміщеннях розташовані Бережанська міська рада, Краєзнавчий музей, Обласний комунальний музей Богдана Лепкого, музей книги і музей сакрального мистецтва та історії церкви. В експозиційних залах та фондових кімнатах, які розташовані в Ратуші, зберігається понад 30 тисяч експонатів державного музейного фонду.

У додатках – депутатське звернення В.Наливайченка та відповідь Міністерства культури.