За сприяння народного депутата України Миколи Люшняка почали ремонт дороги державного значення Яблунів-Гримайлів , яку не ремонтували понад 20 років.

ХоростківМешканці сіл та містечок, які сполучає дорога – неодноразово просили чиновників вплинути на процес оновлення, однак через брак коштів у державному бюджеті – за її ремонт досі ніхто не брався.

«Дороги – болюча тема для кожного українця. На жаль, Тернопільщина входить в десятку областей з найгіршими дорогами, а траса Яблунів-Гримайлів – знаходилась в критичному стані, адже дорогу капітально не ремонтували понад 20 років. Відповідно вона потребувала негайного оновлення, – розповідає Микола Люшняк. – Станом на сьогодні дорогу вже почали ремонтувати  та найближчим часом завершать процес оновлення»

Про ремонт дороги Яблунів-Гримайлів неодноразово просили жителі міста Хоростків що на Гусятинщині. Адже дорога понад 4 км протягується через місто.

«Дорога зливається з нашою вул. Незалежності однак її не ремонтували 20 років. Відповідно стан дорожнього покриття був жахливий, – розповідає мер Хоросткова Ганна Олійник. –  Ми просили багатьох чиновників якось вплинути на процес оновлення дороги третьої категорії державного значення. Так само з проханням допомогти городяни прийшли на прийом громадян, який Микола Люшняк проводив у Хоросткові. Приємно, що депутат відразу нас почув та завдяки його сприянню дорогу почали ремонтувати.»