Другий тиждень не вщухають у Тернополі пристрасті навколо ліквідації дитячо-юнацької спортивної школи №3. У вівторок скандальне рішення міської ради обговорювали у тернопільському прес-клубі.

Розмова за участю представників влади і спортивних федерацій міста тривала близько півтора години. Однак якогось спільного розуміння досягнуто так і не було. Подекуди лунали навіть голосні звинувачення. Так, голова громадської ради з питань спорту Ігор Сцібайло заявив, що вже сьогодні начебто відбуваються «торги» за посаду новоствореного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту». Претенденти на неї готують… мішки. Щоправда, із чим – громадський активіст не уточнив.

На таку інформацію миттєво відреагував заступник міського голови Леонід Бицюра: «Це звинувачення. На рахунок мішків я абсолютно не приймаю вашої позиції. Сформулюйте ваше звинувачення».

Далі пропонуємо діалог.

Сцібайло: Я сказав, що це не звинувачення, а поки тільки чутки. Мене цікавить, яким чином буде призначатися керівник.

Бицюра: Для мене не прийнятно чути такі аргументи від вас.

Сцібайло: Я не про до вас мішки. Я не знаю, до кого їх треба нести. Я знаю, що посада керівника коштує грошей.

Бицюра: Це все проблема і стереотипи, які є, і в освіті, в тому числі. Якщо керівника чи працівника призначають за гроші, то абсолютно інша, спотворена мотивація його роботи. Як можна тоді працювати з таким підлеглим? Ці стереотипи ми викорінюємо. Є позиція тренерська. Чому ви про неї не говорите? Що зібрані підписи тренерів, є пропозиція тренерська по керівнику. Є, як мінімум, три кандидатури. До вибору керівника буде залучена федерація. Керівник буде обиратися з огляду на ті завдання, які будуть перед ним стояти.

Водночас назвати кандидатури ймовірних претендентів на посаду директора спортивної школи з футболу та інших ігрових видів спорту заступник мера навідріз відмовився.