Нагадаємо, що в Тернополі з 1 жовтня подорожчає ряд комунальних послуг, зокрема ціна на воду. Це, однак не сильно турбує громадськість, як і холодні батареї в школах і садках. А от у інших містах люди чинять спротив знущанням чиновників і добиваються успіху.

штурм міськради в Полтаві проти підвищення тарифівЯк повідомили інформаційні агентства, нині у Полтаві мітинг протесту проти підвищення комунальних тарифів переріс у штурм міськради.

Протестувальники вимагали, щоб перед ними виступив мер міста, але його не виявилося на робочому місці.

Близько 100 маніфестантів, ведених депутатом від “Удару” Сергієм Капліним і “свободівцем” Юрієм Бубликом, прорвали міліцейські кордони, вибили скляні двері і прорвалися на перший поверх будівлі міськради. Люди вимагали скасувати підвищення комунальних тарифів, яке встановив виконком міськради.

Маніфестанти зламали також двері на другий поверх, де знаходиться кабінет міського голови Олександра Мамая, але мера там не виявилося. Чиновника виявили в сусідньому кабінеті, де той ховався, і змусили пройти у сесійний зал.

Виступ мера Мамая викликав обурення присутніх. Тому довелося  тікати з сесійної зали через запасний вхід. У погоню за ним кинулися десятки людей. Однак міський голова встиг прошмигнути в свій кабінет, підступи до якого перекрила міліція. Після консультацій з обласним керівництвом очільник міста призупинив підвищення тарифів на утримання житла.

Цікаво, що серед протестувальників не було нардепа Олега Сиротюка, який нібито є куратором від своєї партії на Полтавщині.