Депутат від «Свободи» Михайло Головко намагався з’ясувати сьогодні на сесії, чи мають право висіти біг-борди із «досягненнями» Романа Заставного на тих конструкціях, які б мали виділятися на соціальну рекламу.

Питання цілком резонне – чи має право мер задурно розміщати плакати, які по суті працюють на його передвиборчий рейтинг?

Виручив міського голову голова депутатської комісії з питань регламенту і депутатської етики Григорій Бурбеза. Він поінформував депутатський корпус, що офіційні повідомлення про результати діяльності не є політичною рекламою, а відтак їх можна розміщувати на безоплатній основі.

– Це звіт не лише мій, а всієї міської ради, – вважає Заставний. – Але раз є депутати, які проти цього, то може вони просто не причетні до цих досягнень, які там перераховані. Тоді так і потрібно сказати, а ми допишемо – крім такої фракції.

Мер також спростував закиди «свободівців», що на конструкціях для соціальної реклами піараяться різні політичні сили.

– У нас політичні партії не піаряться на біг-бордах, бо просто не встигають їх зайняти. Всі щити викуплені одним кандидатом, – підколов  Заставний «свободівців».

Разом з тим сам мер встиг «здобути», і далеко не один біг-борд. «Здобули разом»?

Фото: t-v.te.ua.