З нагоди дня Незалежності Президент роздав державні нагороди та звання. За традицією українських можновладців нагороди отримали переважно свої та симпатики теперішньої влади.

Зокрема, Указом Януковича звання “Героя України отримав голова спостережної ради товариства «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз. В указі йдеться про офіційну причину нагородження – за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку сільськогосподарського виробництва, впровадження прогресивних технологій та сучасних форм господарювання, багаторічну самовіддану працю.

Гадз є одним з найбільших латифундистів Тернопільщини. За площею оброблюваних угідь Гадз поступається тільки мультимільйонеру з Васильківець Івана Гуті та “скоробагатьку” з Настасова Івану Чайківському.

Нагадаємо, що під час президентських виборів 2004 року Петро Гадз був довіреною особою кандидата в Президенти України Віктора Януковича. В 2010 році Гадз став депутатом Бучацької райради від Аграрної партії. В 2012 році відмовився від намірів балотуватися до Верховної Ради, зосередившись на розвитку бізнесу.

Гадз став третім тернопільським аграрієм, який отримав звання героя. Раніше подібні відзнаки отримали Олег Крижовачук та Іван Гута.