Місцевий телеканал ІНТБ тепер виходитиме у новому форматі. Нове життя розпочалось для колективу символічним відкриттям та освяченням приміщення. Представники влади, бізнес-еліта, громадські діячі, журналісти прийшли привітати колег зі святом. Серед гостей – директор будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігор ГУДА. 

Iго Гуда IНТБ«Життя Тернополя та області для мене є завжди цікавим, – розповідає Ігор Гуда. – Я регулярно слідкую за подіями, які відбуваються у нашому місті, і звичайно ж, канал ІНТБ є яскравим представником місцевої журналістики. Пам’ятаю, коли вперше телеканал з’явився у медійному просторі, а тоді він мав назву «Смайл» – це був канал розважально-молодіжного спрямування. Згадуються програми «Пенальті», «Профі за день», розважальні музичні програми, програма «Відверто про політику», партнером якої ми свого часу були. Сьогодні формат каналу змінився і приємно відзначити, що на більш якісному рівні працює і команда журналістів. Хочу побажати директору каналу ІНТБ Олені Науменко та її творчому колективу нових змістовних програм, у яких би обговорювались соціально-важливі питання, цікавих прямих ефірів, у яких би висвітлювались проблеми політичного та суспільного характеру, креативних пізнавальних матеріалів, журналістських розслідувань, розважальних мистецьких та спортивних програм, ну і звичайно ж, оперативних і об’єктивних новин».

Вдячних глядачів і легкого ефіру у новому приміщенні та телевізійному просторі бажає директор Ігор ГУДА та колектив компанії «Креатор-Буд».