Майже через місяць на Тернопільщині розпочнеться вступна кампанія. Її терміни цього року значно скоротили. Документи до вищих навчальних закладів можна буде подати – з 11 до 27 липня. Абітурієнтам радять надавати перевагу електронній формі подачі заяв.

Вступна кампаніяЦього року зберігається система пріоритетності заяв. Абітурієнти зможуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей за державним замовленням.

«Система пріоритетності була успішною в минулому році, за цією системою 85% вступників були зараховані під час першої хвилі. Серед нововведень також те, що цього року дещо скорочений термін подачі документів. Робити його більшим нині немає потреби. Адже більшість абітурієнтів подає заяви в електронному вигляді. Важлива цьогорічна вимога – у кожному вищому навчальному закладі має працювати веб-сайт, за допомогою якого можна буде надсилати заяви», – відзначив в. о. директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Незмінним у 2016-му році залишається принцип подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Також вищі навчальні заклади формуватимуть для абітурієнтів прохідний бал.