Пане Ігоре, для багатьох людей робочий рік розпочинається саме восени, після літнього періоду відпусток, а тому прийнято говорити про початок нових проектів і нових планів саме зараз. Чим живе «Креатор-Буд» сьогодні і які плани ставите перед собою найближчим часом?

Ігор Гуда, Креатор-будЯкщо для більшості тернополян літній період – це період відпусток, то для нас, будівельників – навпаки. Ми працюємо ще інтенсивніше, щоб встигнути зробити максимум роботи до зими . У серпні цього року ми здали в експлуатацію два будинки, що у Тернополі  на вулиці Рєпіна та на вулиці Лепкого. Триває будівництво елітного житлового будинку на вулиці Липовій. Продовжуємо будівельні роботи на вулиці Карпенка –  це обєкт, який ми готуємо до здачі наступного року і звичайно ж, працюємо над зведенням житлового комплексу «Садове місто» на проспекті Злуки (друга черга) та «Паркового комплексу», що на проспекті Степана Бандери. Це три обєкти, які акредитовані під державну програму «Доступне житло», про що я неодноразово розповідав у засобах масової інформації.

Компанія «Креатор-Буд» і ви, пане Ігоре, зокрема, традиційно підтримуєте  різного роду заходи, ініціюєте соціальні проекти, що проводяться у нашому місті. Що цікавого запропонуєте тернополянам у цьому році?

«Креатор-Буд» – компанія, яка народилась, живе і розвивається у Тернополі, тому те, що відбувається у нашому місті, безперечно, викликає інтерес. Наше підприємство активно підтримує спортивні, мистецькі, культурологічні, просвітницькі, благодійні проекти і в міру можливостей бере участь у громадському житті нашого краю. Цього року ми плануємо запустити два проекти соціального характеру. Перший – проект телевізійного та радіоформату. Програма призначена для людей, які шукають відповіді на глобальні питання життя, питання, над якими в повсякденній суєті ми рідко ставимо перед собою. У чому сенс життя? Чи потрібна людям віра? Що таке любов? Як досягнути успіху ? І яке наше призначення на землі? На ці та інші питання відповідатимуть авторитетні постаті нашого краю, відомі психологи, представники духовного життя. Прогресивні погляди, цікаві приклади з життя, ненав”язливі та свіжі ідеї – це, на мою думку, досить актуально і цікаво.

Другий проект «Тернопіль сторінками життя» стартує у жовтні і триватиме протягом року. Це проект-конкурс для творчих людей. Основна мета проекту – знайти талановитих тернополян, які в цікавій формі – у вигляді поезій, художніх оповідань, спогадів чи можливо навіть у гумористичному жанрі зможуть описати своє бачення і  любов до Тернополя. В кінці наступного року світ побачить книга, куди увійдуть кращі, на думку майстрів слова,  твори про наше  місто. Учасником  конкурсу «Тернопіль сторінками життя» може стати кожен бажаючий, незалежно від віку чи професії. Звичайно, хочеться щоб у цьому конкурсі взяло участь якомога більше молоді, бо їхні свіжі ідеї є основою нашого майбутнього.

Чому Ви вирішили започаткувати такий проект?

Для того, щоб дати можливість реалізувати себе талановитим людям, адже далеко не кожен може видати свою книгу, чи бодай надрукувати власний твір у періодичному виданні. До того ж буде цікаво отримати оцінку свого творіння в особі відомих письменників, журналістів. До кінця вересня буде сформований склад журі. Переможця конкурсу, звичайно ж, чекає цінний подарунок від компанії «Креатор-Буд», а про умови конкурсу у жовтні можна буде дізнатись на сайті компанії «Креатор-буд» www.kreator-bud.com та у місцевих ЗМІ.

Тернопіль багатий своїми талантами. Наша ціль – знайти і підтримати їх. Тому, успіхів кожному і перемоги кращому бажає компанія «Креатор-Буд».

елітний будинок на вул. Липова, Ігор Гуда, Креатор-буд, нерухомість, житлобудинки, що акредитовані п¦д програму Доступне житло