Сьогодні у Тернополі розпочав роботу вже восьмий Міжнародний інвестиційний форум. Основні заходи будуть відбуватися у торгово-розважальному комплексі «Подоляни».

інвестиційний форумЗранку у приміщенні нічного клубу «Холідей», де ще сьогодні вночі гриміла дискотека, відбулося пленарне засідання за участю почесних гостей.

«Вашу участь у Міжнародному інвестиційному форумі розцінюю як велику повагу до мешканців нашої області, довіру до влади та бажання у налагодженості плідних взаємовигідних зв’язків. Сподіваємося, що наші пропозиції зацікавлять представників українських та іноземних інвесторів. Органи місцевої влади гарантують сприяння щодо впровадження кожного інвестиційного проекту, що спрямовані на покращення економічної міцності регіону та покращення життя наших людей,» – заявив перший заступник голови Тернопільської ОДА Микола Головач.

Серед почесних гостей нагороду отримав засновник Благодійного Фонду «Галичина – Волинь» Володимир Клименко, який минулого брав участь у парламентських перегонах по північному окрузі нашої області.

Досить цікаво дивився у ложі ВІП-гостей і почесній президії Норік Геворкян. Його запрезентували як «почесного консула республіки Вірменія». Та у Тернополі він більше відомий як різноплановий спортсмен: трохи боровся греко-римьким стилем, трохи бігав у гандбол і навіть трохи був футболістом тернопільської «Ниви».

інвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форумінвестиційний форум