З наближенням виборів усе більше цікавих персонажів з’являється на теренах нашого краю. Ми вже розповідали, що на Півночі області за безпосередньої підтримки одного із заступників Хоптяна розгортає свій виборчий штаб керівник “Укрінбанку” Володимир Клименко.

Чим, крім довгої “гривні”, планує полонити серце західноукраїнського виборця виходець з Луганська(!) поки що невідомо. Звичайно, уже лунають обіцянки відремонтувати сільські дороги та роздаються подачки на Пасху для нужденних. Та чи знайдуть такі дії відголос у душі простого західняка? Чи знову купиться на жалюгідні “мідяки” від влади, щоб далі терпіти знущання над собою? Особливо, якщо ці мідяки пропонує чужа для краю людина, якій виборець потрібен лише для одного – пересісти в тепле депутатське крісло та, судячи з того, що на луганця працює держапарат кількох районів, – увійти до більшості Януковича-Азарова.
Задля цього для довірливих волинян та галичан ламають чергову комедію. Пан керівник банку, який говорить українською хіба зі словником, тепер фігурує в повідомленнях ЗМІ, як засновник благодійного фонду “Галичина-Волинь” – “Ось, дорогі українці, я майже з вами, по-вашому звуся.” І уже на великодні свята на телебаченні з’явилися рекламні ролики, озвучені голосом актора, який від імені Клименка та благодійного фонду вітав зі святом.
В галицькій політичній культурі місцевих політичних перевертнів ще за Франка називали “хрунями”. Це реальний історичний персонаж на прізвище Хрунь,  який перед виборами дер на собі сорочку, що буде захищати простих українців, а опісля одяг дорогий жупан та перейшов в антиукраїнську партію. У теперішньому випадку та часі більше говорять про парашутистів. У нашого героя парашутом ще й стирчить чужинський прапор. Тим він і відрізняється від іншого доморощеного “хруня”, який теж збирається балотуватися по Півночі області – Ореста Муца.

Іван Сірий