Заступник голови Тернопільської облради Сергій Тарашевський викрав папку з документами у юриста банку, де він брав кредит.

Сергій Тарашевський вміє добре торгувати, але не може зібрати депутатівПро це пише Тернопільський тиждень.

Днями юрист банку «ВТБ» приїхав у реєстраційну службу в Тернопіль по вул. Київській,3 а, щоб подати заяву про реєстрацію права власності у зв’язку із невиконанням ТОВ «Родина Тарашевських» своїх кредитних договорів від 2010 і 2011 років (мав талон який видав пан Дідич, керівник цієї служби) №7 на 15 годину для подачі документів про подачу заяви на реєстрацію права власності.

Сергій Тарашевський, бізнесмен, але заодно й заступник голови Тернопільської облради, був повідомлений…

Зайшов юрист в приміщення з документами ( у червоній папці, яку видно на відео)…

Повернув до віконця «прийом заяв». За декілька секунд підійшов Тарашевський … і сказав, що на подання цих документів (документів банку) має бути сьогодні (!!!) заборона суду. Юрист здивувався і сказав: “Ви провидець?”

Юрист поклав папку на стіл і звернувся до віконечка запитати працівника чи готові його прийняти.

І тут….почався детектив. Сергій Тарашевський вихопив папку з документам і почав утікати. Юрист побіг за ним (видно на відео)…, Тарашевський разом із невідомим побив юриста і вибіг з документами…

Під час словесної перепалки Тарашевський з охоронцем погрожував, запевняє адвокат.

До речі, в папці, яку викрав і з якою втікав Тарашевський, були оригінали іпотечного договору, який був укладений між ПАТ «ВТБ БАНК» та ТОВ «Родина Тарашевських», і зареєстрований у реєстрі № 6220.

Свідками даної події був керівник служби та інші працівники.