Урочисте відкриття одного з найкрасивіших будинків в Україні — житлового комплексу «Арго» відбулось у Тернополі.

«Арго́» — за давньогрецькою міфологією — легендарний корабель, на якому аргонавти вирушили у похід через егейське море в пошуках Золотого руна. Цей корабель вважався священним і володів магічною силою, позаяк сама богиня Афіна доклала руку до його будівництва. І хоч Тернопільський «Арго» тільки зовні схожий на корабель, все ж він освячений працею професійної команди архітекторів та будівельників компанії «Креатор-Буд».

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Для Тернополя це означає, перш за все, що місто росте, місто розвивається, створюються нові об’єкти, і, крім того, це окраса міста, нашого ландшафту. Новий, сучасний будинок, який знаходиться при в’їзді в місто і кожен, хто приїжджає у місто і перше, що буде кидатися в очі – це цей красивий будинок. Компанії хочу побажати нових, успішних, вдалих проектів, нового будівництва і щоб допомагали розбудовувати наше чудове місто».

Автори та архітектори проекту Володимир та Богдан Гой по праву пишаються нововідкритим комплексом.

Богдан Гой, автор та архітектор проекту: «Цікавий цей об’єкт, що він виник в результаті конкурсу архітектурного, які давно вже не відбувалися у Тернополі, а це є наслідок певної конкурентної боротьби  для тернопільських архітекторів. Цей об’єкт виник не сам по собі як замовлення, а й те, що це замовлення від інвесторів, але й те, що відповідало архітектурній еліті міста. Об’єкт задумувався, як соціальне житло і на сьогоднішній день він перетворився на знаковий об’єкт міста і на сьогоднішній день вважається одним з найпрестижніших об’єктів міста».

Для директора будівельної компанії «Креатор-буд» Ігоря Гуди – відкриття житлового комплексу «Арго» – це завершення ще одного етапу вдалої роботи колективу. Незважаючи на складність архітектурних рішень, зводився будинок в максимально стислі терміни  – два роки.

Ігор Гуда, директор будівельної компанії «Креатор-Буд»: «Як директор будівельної компанії хочу подякувати усім тим людям, завдяки роботі, таланту та професіоналізму яких  у Тернополі з’явився  житловий комплекс «Арго» – архітекторам, будівельникам і, звичайно, вам, тим, хто довірив нам  будувати своє житло. Без перебільшення скажу  комплекс «Арго» –  є нашою гордістю і я щиро сподіваюсь, що він стане не лише окрасою Тернополя, а й затишною домівкою для кожного з вас. Нехай Господь благословить Ваші сім’ї на щасливе життя у новому будинку».

167 сімей вперше мали можливість побачити і оцінити свої омріяні домівки.

Андрій Король, мешканець житлового комплексу «Арго»: «Від усіх мешканців нашого будинку хочу подякувати будівельній компанії «Креатор-Буд» і особисто директор Ігорю Богдановичу Гуді за те, що збудували для нас такий красивий комплекс, за те, що ми вчасно отримали свої квартири. Звання кращої будівельної компанії Тернопілля у них уже є, то ж я бажаю «Креатор-буду» так-тримати!».

У цей знаменний день отримали благословення на роботу і власники офісних приміщень – аптеки, стоматологічного кабінету, салону краси, продовольчого та промислового магазинів.

Свято відкриття завершилось веселими забавами для малечі у дворі на дитячому майданчику новозбудованого комплексу .

Нехай щасливою буде дорога Тернопільського «Арго» у морі під назвою Життя.