Як повідомили «За Збручем» джерела в правоохоронних органах, стало відомо кому належали гроші, викрадені грабіжниками з автомобіля по дорозі з Тернополя до Києва. Ця подія стала сенсацією і вкупі з нападами та тортурами підприємців забезпечили нашіq області сумнe славу кримінальної столиці Західної України.

Злодій обікрав суддю та прокурораНагадаємо, кілька тижнів тому озброєні молодики в масках зупинили автомобіль, який слідував до столиці. Погрожуючи водіїві та пасажиру вони відібрали сумку з понад півтора мільйонами гривень. В ході слідства стало відомо, що готівку везли з одного з заводів розташованих поряд з Тернополем. На підприємстві виробляють металопластикові вікна і воно входить до сфери інтересів будівельного магната Василя Лила.

Кошти, нібито, були оплатою за поставки склопакетів та комплектуючих київськими парнерами. Не зрозуміло, чому на заводі не скористалися банківським переказом або службою інкасаторів. Для чого знадобилося передавати таку значну суму, та ще й звичайним автомобілем не обладнаним спецзв’язком та хто міг “навести” грабіжників,  намагається з’ясувати слідство.

Статті на тему: