Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» засуджує провокаторів, що замовили додатковий друк бюлетенів для фальсифікації виборів на Тернопільщині.

Про це йдеться у заяві Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» з приводу друку додаткових бюлетенів на тернопільській друкарні.

«Додатковий друк бюлетенів – це відвертий обман виборців, своїх краян, які ціною крові сотень невинних українців здобули право на чесний вибір.

Ми пройшли випробування Революцією Гідності, понесли найважчі втрати – людських життів для того, щоб жити в інші країні: без фальшу, корупції, без обману. На жаль, кров невинних патріотів не всіх навчила жити та діяти по-справедливості.

Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» засуджує провокаторів, що замовили додатковий друк бюлетенів для фальсифікації виборів на Тернопільщині.

Вимагаємо від правоохоронних органів області виявити порушників та притягнути всіх винних до відповідальності за вчинене. А голові Тернопільської ОДА – взяти розслідування під особистий контроль та назвати партії і прізвища осіб, причетних до спроби фальшування виборів.

На наш погляд, політична сила, причетна до такого нахабного фальшування не має марального права брати участі в виборах, які вони ж намагалися зірвати.

Варто нагадати, що це вже не перший випадок з додатковим друком  бюлетенів на Тернопільщині.

В 2009 році, напередодні позачергових виборів до Тернопільської обласної ради партія ВО«Батьківщина» на складах друкарні «Збруч» виявила тисячі «лівих» бюлетенів. Тоді «батьківщинівці» намагалися зупинити масову фальсифікацію, але шляхом закулісних домовленостей між владою та так званими націоналістами, їм вдалося вивезти з друкарні «ліві» бюлетені і залучити до виборчого процесу. Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» тоді від участі в виборах відмовилася.

Наразі наша політична сила робить все від нас залежне, щоб вибори 25 жовтня 2015 року пройшли чесно, без порушень та в рамках чинного законодавства. До цього закликаємо всіх учасників виборчого процесу», – сказано в заяві.