На черговий пікет зібралися пайовики фірми Зіновія Щепановського “Будівельник” 4 травня. Цього разу зібралися 50 осіб з двох кооперативів, що на вул. Довженка у Тернополі і вул. Лесі Українки, 8 у селищі Велика Березовиця, повідомляє “20 хвилин”.

– Ми протестуємо проти дій влади районної адміністрації, – розповідає голова кооперативу “ЖБК Надія 2012” Руслана Копанська. – Нам ставлять перепони на шляху вирішення питань будівництва, не дають відповідних дозволів, не дають людям землю. Ми вже вкотре просимо владу, якщо не допомагати, то хоча б не заважати нам добитися того, що в нас хочуть забрати.

Голова кооперативу “ЖБК Надія 2012”, що у Великій Березовиці, каже, що з їхньої сторони прийшли 20 пайовиків.

– У середньому це дев’ять тисяч людей у Тернополі. Рік назад влада обіцяла нам допомогти, то ще міська влада місту допомогла, а районна по даний час ніякої допомоги не надала.

Жінка каже, що вся проблема упирається у земельну ділянку, дозвіл на як має надати районна рада.

– До нас ніхто не вийшли. Нам сказали, що голови немає, хоча вони були попереджені, що відбудеться мітинг, ні один представник з цієї влади не заступник ні вийшов не поцікавився, що ми хочемо. Через вікна дивляться на нас і сміються. Якщо на нас ніхто не зверне уваги, то ми будемо виходити з пікетом під стіни обласної адміністрації. Ми вважаємо, що є органи які на це відреагують. Рік часу ніхто не реагує, тому ми вийшли сюди.

Також на пікеті були представники кооперативу “Олімпія Б”, який знаходиться за адресою Довженка 8а.

– Наші будівельні матеріали ховали в складах і пів року нам не повертали, – каже учасниця пікету Надія Шкафаровська. – Нещодавно нам повернули лише частину. Ми вийшли саме до районної адміністрації, бо договір на будівництво ми заключали саме з Віктором Щепановським, який зараз голова районної адміністрації.

Читайте також: