Новини про останні події у православному середовищі на Тернопільщині викликали хвилю критичних відгуків у соц. мережах http://vk.com/wall-42031218_98536 прихильників Московського Патріархату на адресу керівництва церкви.

Так, окремі з них вважають, що Онуфрій і його ставленики в регіонах самі винні у тому, що релігійні громади УПЦ МП переходять до Київського Патріархату. В якості аргументів наводяться «українофобські» висловлювання митрополита Онуфрія про Голодомор, як «усмірєніє» українського народу, про «братовбивчу війну», заборону української мови та співслужіння з іншими конфесіями.

Користувачі соцмереж, які симпатизують Московському Патріархату, не приховують свого розчарування такими діями церковників. Переважає думка, що «Онуфрій виявився «нікудишним» керівником церкви, як і очільник Тернопільської єпархії УПЦ митрополит Сергій, тому обом архієреям рекомендують залишити богослужбову діяльність та змінити її на заняття, яке їм більше до снаги – «в селі гонити худобу пасти», як висловився один із учасників пабліку.