Як стало відомо з неофіційних джерел, у тернопільському намісництві визначилися щодо того хто має стати новим керівником приміського району.

Ціна бензинуЗараз цю посаду займає Щепановський-молодший. Брат скандального забудовника вляпався в кілька земельних афер з районною землею та відбивається всіма силами від наполегливих правоохоронців. Один з скандалів пов’язаний з дерибаном землі біля біатлонної бази у Підгородньому. Через підготовку Олени Підгрушної до зимової олімпіади в Сочі і загрозу для “траси чемпіонів” дізналася вся країна. У Хоптяна довго на це закривали очі, поки обставини призвели до перемир’я з нардепом Кайдою.

Тепер, очевидно, вирішили позбутися незручного і беззахисного чиновника Щепановського, але для початку приставили йому першого заступника. На це місце призначено Анатолія Жейнова. Його пов’язують з впливовим заступником Хоптяна – Юрієм Желіховським.

Жейнов відомий в Тернополі підприємець. Його інтереси зосереджені в сфері торгівлі нафтопродуктами. У радянські часи був комсомольським номенклатурником.