Сьогодні під стіни міської ради вийдуть вчителі і батьківський комітет ЗОШ №28, де в останні дні розгорнувся справжній педагогічний конфлікт. Річ у тім, що попередній директор школи пішов на пенсію. І в той час, коли половина вчительського складу закладу перебували у відпустках, Управління освіти міськради призначило нового керівника: до того – вчителя географії зі школи №6.

школа без ремонтуЗа словами голови батьківського комітету 28-ї школи пані Оксани, і вчителі, і батьки, які знали про передпенсійний вік попереднього директора закладу, сподівалися, що Управління призначить керівником багаторічного завуча школи – Василя Кириловича Мацієвського, який працює в 28-й з часу її відкриття – 22 роки. Натомість в Управлінні вирішили зробити по-своєму. Як результат, за словами представника батьківського комітету, у школі в останні дні розпочалися справжні репресії з боку новопризначеного керівника закладу стосовно тих учителів, які незгідні з таким призначенням.

Тому і вчителі, і батьки учнів ЗОШ №28 планують сьогодні вийти під стіни мерії, де якраз відбуватиметься засідання сесії ради, аби показати владі, що з їхньою думкою також слід рахуватися.

Антон Кравчук, gazeta-misto