У всякому разі так стверджує сам голова політичної сили Анатолій Гриценко. У вівторок він назвав імена спонсорів “Громадянської позиції”. Серед них два діючі нардепи, які взагалі повинні отримувати лише зарплату, а також власник гастроному з Тернополя. На кого розрахована ця байка?

ГриценкоФінансування виборчої кампанії партії у активний період сягає десятків, а то й сотень мільйонів гривень. Звідки астрономічні кошти у власника далеко не найбільшого в Тернополі продуктового супермаркету “Універсам” Петра Ландяка? Очевидно пан Гриценко лукавить, як і інші українські політики.

Як пише УП імена спонсорів оприлюднили у відповідь на звернення громадського руху “Чесно”. Рух зазначив, що Гриценко став першим, хто відгукнувся на таке звернення.

Спонсорами застави виявилися колишній замглави Секретаріату президента Ігор Пукшин, депутат Ради, колишній член фракції “Батьківщина” Олег Канівець, діючий депутат від цієї партії Леонід Макул, вінничанин Олексій Гаврилов (про якого відомо лише те, це – не вінницький регіонал, а лиш його однофамілець) та бізнесмен Петро Ландяк.

Нагадаємо, тернопільський гриценківцець Ландяк займає 6-те місце у виборчому списку “Громадянської позиції”, яке дозволяє гарантовано стати нардепом, у випадку подолання партією 5% бар’єру.