Надмірна довіра до працівників призвела до значних збитків бізнес-леді з Івано-Франківська. Пані з сусідньої області веде успішний бізнес з продажу посуду. Кілька місяців тому вона вирішила відкрити магазин у популярному серед тернополян ТРЦ “Подоляни”, що належить місцевому бізнесмену Чубаку.

ПодоляниКошти на оренду приміщення вона довірила передавати найнятій в Тернополі продавщині. Та зрадила довіру хазяйки, привласнивши значну суму коштів. Збитки, ща попередніми даними сягнули 25 тисяч гривень.

Поліція Тернополя веде слідство за статтею 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Її інкримінують 26-річній продавцю-консультанту з “Подолян”. Молода жінка поклала до власної кишені частину грошей, які мала сплатити за оренду.

До правоохоронців звернулася приватний підприємець, що орендує торговий зал в «Подолянах». Жінка заявила, що з каси її  магазину одна з працівниць крала кошти.

В процесі досудового розслідування з’ясувалося, що  жителька Франківщини, володіючи мережею магазинів з реалізацію посуду, вирішила відкрити торговий заклад  в Тернополі. Орендувала приміщення в «Подолянах», завезла товар, найняла працівників. Одній з продавців довірила оплачувати орендну плату. Та через півроку отримала лист від орендодавців, де останні просили ліквідувати заборгованість. Сума була чимала – майже двадцять п’ять тисяч гривень.

Бухгалтер підприємства, провівши фінансову ревізію в магазині, з’ясувала – продавець справно брала з каси суму, потрібну для сплати оренди, проте платила не все. За один місяць привласнила понад сім тисяч гривень, за інший – трохи більше шести тисяч. Загалом за чотири місяці поклала до кишені майже 25 тисяч гривень.

Намагаючись уникнути відповідальності, тернополянка спочатку заперечувала свою причетність до заволодіння грошима. Та доказів виявилося достатньо, аби підозрюваній оголосити підозру. Сьогодні жінка не тільки співпрацює зі слідством, а й частинами повертає крадене.