Хитрі виборчі технології – поширена практика на цьогорічних місцевих виборах. Серед них поява нікому не відомих партій з гучними назвами, які виконують завдання з розпорошення голосів та приховування одіозних особистостей епохи Януковича.

Валентин Хоптян і Василь ЛилоПриміром, на Тернопільщині у бюлетнях не буде Опозиційного блоку чи його сателітів “Наш край” та “Відродження”. Чимало колишніх регіоналів, натомість, балотується у списках партії Петра Порошенка. Серед них багатії з аграрної сфери та “незамінимі” чиновники районного рівня.

У обласному центрі на противагу “Солідарності” президента, з “благословенія” мера Сергія Надала з’явилася партія Солідарність правих сил. Її очолює наближений до правлячої верхівки міста будівельний магнат Василь Лило. Так звані праві, які могли б назватися лівими, центральними чи доларовими, не висунули власного кандидата на посаду мера, отже не відбиратимуть голоси Надала. Зате у їх списку чимало керівників ЖЕКів, працівників фірми “Тернопільбуд”. Поміж них віздначимо скандальну заступницю міського голови Вікторію Остапчук. Їй, за даними слідства збирався дати хабаря інший корумпований чиновник Володимир Камінський, але нібито, не складося.

Прихильникам політики Порошенка з поганим зором доведеться уважно читати бюлетень, щоби замість “Солідарності” київської не проголосувати за “Солідарність” лилівську.

На фото: Прихильники Хоптяна і Налада вдало замаскувалися.