Довкола партії Юлії Тимошенко на Тернопільщині розгоряється черговий скандал. У всякому разі так стверджує активіст “Батьківщини, який написав свою думку до “За Збручем”

Бойко, Апостол і Деревляний у вишиванках блокують Верховну РадуЗрада завжди залишається зрадою. Зрадників ніхто не поважає. В середині нашої партії Батьківщина псевдо патріоти хочуть змінити керівництво в особі В.Т.Деревляного.

Ще донедавна Апостол М. був звичайним рядовим фермером. Василь Тимофійович замовив за нього слово в Києві, вибив для нього округ, видавав агітаційну продукцію, піарив в партійній газеті. Тобто робив все для перемоги останнього на виборах. Ставши депутатом, пан Михайло в один момент забув про все що було до того. Обіцянки, роботу на окрузі. Як би це не було гірко, але забулось все залишились тільки власні,меркантильні, бізнес інтереси.

Особливо боляче дивитись на те, як різко зблизився, після виборів, Апостол із розкольником Заставним. Пояснення про те, що вони з одного села,  ні про що не говорять. Роман Йосипович дав слово підтримати Апостола на керівника партійної організації області. А взамін гарантував собі місце голови обласної ради. От і закінчилась колишня дружба. Інші соратники, також зайнялись своїми, кишеньковими інтересами. І залишився Василь один.

Його можна звинуватити в усьому, але своїх він ніколи не зраджував. Зрадили його.

Скажіть: чи варто після цього допомагати та вірити людям?

активіст ВО Батьківщина