В Тернополі близько опівночі 20 квітня в одному з відомих нічних клубів по вулиці Чумацькій працівниками ДСО припинено бійку між молодиками, які виясняючи відносини через дівчину розтрощили вбиральню закладу.

Перебуваючи на службі по охороні громадського порядку до наряду Державної служби охорони звернувся один із відвідувачів закладу і повідомив, що за одним із сусідніх столиків між молодими парубками визріває конфлікт, дуже голосно лаються нецензурними словами та заважають відпочивати. Наряд міліції не гаючи часу направився у вказаному напрямку. Однак конфлікт, який почався за столиком переріс в бійку, яка продовжилась в чоловічій вбиральні закладу. Молоді люди так заходились виясняти між собою стосунки, що розтрощили двері кабінки. Не гаючи ні хвилини, правоохоронці втрутилися у п’яні «розбірки» й вгамували забіяк.

Виявилося, що «чоловіча розмова» зав’язалася між добряче п’яними відвідувачами закладу через чарівну тернополянку, яка обом була до вподоби.

Хуліганів затримали та доставили до Тернопільського міського відділу міліції для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення. Сума матеріального збитку встановлюється.