У тернопільському нічному клубі «Ріверпул» у дуже «цікавий» спосіб використали державні символи. З маленьких келишків, наповнених горілкою, місцеві умільці склали тризуб, а напівголі дівчата накинули на себе щось схоже на жовто-блакитний стяг.

Ріверпул, стриптиз, День Незалежності, нічний клуб, скандалРіверпул, стриптиз, День Незалежності, нічний клуб, скандалЗахмелілі відвідувачі закладу такі видумки сприйняли на «совецьке» затяжне «УРА!!!!». Фотографії з гулянь без особливого сорому виставили на загальний огляд на сторінці «Ріверпулу» в одній з соціальних мереж.

Нічний клуб «Ріверпул», який нещодавно прославився на всю Україну завдяки нічним гулянням гравця київського «Динамо» Олександра Алієва напередодні матчу чемпіонату, відзначив державне свято – День Назалежності, – вечіркою «The Independet Subbotage».  Народу зібралося чимало. А самій дискотеці передував «живий» концерт одного з гуртів на літньому майданчику. Саме там всіх бажаючих пригощали досить таки, на перший погляд, оригінально. Один із державних символів – герб, – виклали з келишків, наповнених горілкою. Хліб з салом слугував доповнення до цієї неоднозначної композиції.

Пізніше напівголі дівчата-танцівниці вийшли на сцену у накидках у кольорах національного жовто-блакитного стягу.

«Єдине, що мене таки здивувало, що в «Ріверпулі» вперше за тривалий час ведучий розмовляв українською мовою, – розповів відвідувач нічного закладу Володимир. – Тут, як ніде, МС використовують російське «нарєчіє». Українські слова вставляють лише у деяких знущальних моментах».

Халявну горілку з салом без жодних зауважень розібрали завжди патріотичні тернополяни.

Ріверпул, стриптиз, День Незалежності, нічний клуб, скандалРіверпул, стриптиз, День Незалежності, нічний клуб, скандал