Храм Преображення Господнього, котрий почали зводити на території Почаївської лаври,  може стати найбільшим в Україні.


Святі отці дуже пишаються цією спорудою, тому із ходом її зведення ознайомили навіть президента. Після святкової літургії 7 січня Віктора Януковича повели не лише до діючих церков, а й до велетенського котловану. Йому показати вже готовий фундамент грандіозної будівлі і фактично готову так звану нижню церкву.

– У цьому храмі одночасно зможуть молитися 6 тис. вірян, – хвалиться намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври архієпископ Володимир.

Як пересвідчився наш кореспондент, масштаби новобудови – вражаючі. Котлован, виритий зліва від трапезної та готелю, сягає завглибшки до 10-ти метрів, завдовжки – більше сотні. На час свят роботи там заморозили, але два великих будівельних крани готові запрацювати будь-коли.

Крім того, у Кременецькому районі незабаром планують втілити чимало цікавих проектів. Губернатор Валентин Хоптян каже, що за дорученням президента у районі збудують дорогу протяжністю 30 км. Там подбають про створення туристичної інфраструктури, збудують сучасні очисні споруди, пише 20 хвилин.

На фото: Вавилонська вежа теж мала стати суперспорудою свого часу.