Собака померла у конвульсіях на тротуарі у центрі міста у вівторок, 3 січня ввечері. Люди кажуть — її отруїли.

Сталося усе біля пішохідного переходу на вулиці Руській, повідомляє “20 хвилин”. Довкола вмираючої тварини зібралися багато перехожих, які намагалися їй допомогти, але нікому не вдалося.

– Це яким нелюдом треба бути, аби так отруїти собаку, — каже свідок події Ростислав Столярчук. – Причому тварина була стерилізована, з біркою у вусі. Пес просто собі йшов по тротуарі, а за секунду різко сіпнувся від болю, так ніби його за ногу щось вкусило. Потім він заскавулів та вчепився зубами за загородження дороги. Довкола зібралися люди. Якісь сміливі дівчата спробували собаці допомогти — відтягнути щелепу аби вона відпустила трубу. Також слухали чи б’ється його серце.

Через дві хвилини собака перестав битися у конвульсіях та помер. Люди розійшлися а тварина залишилася на бруківці.

– Це уже не перший випадок, коли нам повідомляють про те, що труять собак, – каже голова асоціації захисників безпритульних тварин “Ноїв Ковчег” Олег Гром. – Нам повідомляли, що на Новому світі валялися шматки варених легень, а за якийсь час зникли усі безпритульні собаки які там були. Тіла мертвих тварин також знаходили у Центрі. А отруювати собак є протизаконно — за це передбачена кримінальна відповідальність. Окрім того, хтозна, що тварина в агонії може зробити, скажімо, дитині яка буде неподалік.

Захисники тварин кажуть, що звертатимуться у міліцію аби знайти та покарати винуватців.