Як ми повідомляли, двоє дорослих та троє дітей потрапили у реанімаційні відділення обласної університетської та обласної дитячої лікарень.

Сімя з Великої Березовиці потрапила в реанімаціюСім’ю шпиталізували у неділю після обіду з ознаками гострого інгаляційного отруєння продуктами горіння природного газу.

– Вони обігрівали власний будинок природним газом, котлом. І, одночасно, опалювали каміном. Першою замітила погіршення свого стану дружина. Вона відчула загальну слабкість, головокружіння, знепритомніла. Чоловік, коли відчув, що йому вже погано, він, за його словами, на четверіньках доповз до дверей, відкрив двері і відкрив вікна. Після чого викликав швидку допомогу і їх доставили до нас, – розповів завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії обласної університетської лікарні Олексій Куйбіда.

Лікарі виявили у всіх постраждалих отруєння чадним газом.

– При обстеженні, виявилось, що в них підвищений вміст речовин, які характеризують отруєння чадним газом і вміст медигмаглобіну, що характеризує і інші речовини, що горіли. Це мається на увазі продукти горіння природного газу, –  додав Олексій Куйбіда.

В даний час, як запевняють медики, усі потерпілі почувають себе добре і їхньому життю нічого не загрожує. У приватному будинку в селі Велика Березовиця, де мешкає сім’я, працюють газовики. А за фактом отруєння правоохоронні органи проводять розслідування.