5-го травня о 9 годині 42 хвилини до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру обласного Управління МНС надійшло повідомлення про дим з вікна п’ятого поверху житлового будинку по вул. Карпенка, 26, обласного центру.

На місце надзвичайної події негайно було направлено пожежно-рятувальні підрозділи. На момент прибуття рятувальників площа горіння становила 6 квадратних метрів. Пожежу в короткі терміни було локалізовано та вже о 10-й годині 28 хвилин повністю ліквідовано. Завдяки швидким, вмілим та злагодженим діям вогнеборців вдалося уникнути загибелі людей та не допустити подальшого розповсюдження вогню.

Пожежа виникла в приміщенні кухні житлової квартири, власником якої є чоловік 1960 року народження. Вогнем завдано значних матеріальних збитків: знищено облицювання стін та стелі, холодильник, кухонні меблі та інші речі домашнього вжитку.

За фактом пожежі проводиться розслідування. Матеріальні збитки та причина пожежі встановлюється, – повідомили в управлінні МНСУ в області.