Співробітники Тернопільського міськвідділу міліції близько 23 години ночі 12 квітня затримали чотирьох грабіжників. Молоді люди відбирали мобільні телефони у випадкових перехожих. На жертв зловмисники чатували поблизу міського парку.

Повідомлення на телефонну лінію «102» надійшло від 20-річного тернополянина. Юнак просив допомоги. Виїхавши на місце скоєння злочину по вулиці Білецькій, оперативники з’ясували, що четверо невідомих напали на чоловіка, коли той повертався додому. У потерпілого відібрали засіб зв’язку.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Тернопільського міського відділу внутрішніх справ Руслан Балик, грабіжників вдалося затримати одразу. Через десять хвилин після першого злочину, вони напали на ще одну жертву на тій же вулиці. У 30-річного чоловіка відібрали мобільний телефон.

До злочинного квартету входили троє тернополян та один мешканець одного із районів області. Двоє учасників зграї – неповнолітні. Міліціонери вилучили речові докази, які вказують на причетність молодих людей до скоєння злочинів. Триває розслідування. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.